Skúsenosti zákazníkov s metódou Imitum a online Angličtinou bez bifľovania.

Referencie na angličtinu metódou Imitum

Angličtina bez bifľovania / Referencie
Reference
Metóda Imitum je pre mňa jedinečný spôsob výučby angličtiny a udržovania jazyka v kondícii. Tým, že človek súčasne počuje aj vidí hovorený text na obrazovke, vníma jazyk viacerými zmyslami zároveň, a tak vstrebáva angličtinu oveľa rýchlejšie ako inými metódami výučby.

Naviac je tu možnosť si akúkoľvek zložitejšiu vetu ľubovoľne prehrávať a opakovať, dokonca aj rýchlosť si môžete nastaviť podľa svojich potrieb.

Takýmto opakovaním sa slovné zvraty dostávajú hlboko pod kožu úplne prirodzenou formou a bez nejakého bifľovania. Metóda Imitum je úžasný spôsob ako sa jazyk naučiť a natrvalo si ho udržať.
Ľudmila Mendlíková Administratívna pracovníčka, Brno
Reference
Online výučba angličtiny metódou Imitum je vhodná pre všetkých večných študentov, ktorí už zvládli základy jazyka, ale ďalší klasický spôsob výučby im nevyhovuje. Online učenie je jednoduché a zábavné, prirodzené a účinné.

Osobne som sa do neho pustil pred cestou do Anglicka, kde som pri komunikácii s množstvom cudzích ľudí zistil, že si s nimi bez väčších ťažkostí rozumiem. Tento zázrak a prelom nastal po pol roku intenzívneho online počúvania s opakovaním. Pretože sa do Anglicka chystám opäť, budem metódu Imitum využívať aj naďalej.

Vety nahovorené rodeným hovorcom nie je možné nahradiť bifľovaním slovíčok a slovníkom. Metódu Imitum nemôžem inak ako odporučiť.
Petr Šafarčík Opava
Reference
Tento produkt je výborným doplnkom každého žiaka či študenta, ktorý nemá príležitosť komunikácie s rodeným hovorcom, čo je aj v dnešnej dobe bohužiaľ prípad väčšiny škôl.

Okrem nácviku počúvania (= kontrola porozumenia), zlepšenia vlastnej výslovnosti jednotlivých slov aj intonácie viet (oznamovacích, opytovacích, rozkazovacích aj želacích), ponúka program prirodzené rozširovanie slovnej zásoby, ktorým sa potom môžete „vytiahnuť“ pri bežnej výučbe.

Za seba môžem povedať, že program rozhodne využijem pre svojich žiakov. Teším sa, že svoju výučbu obohatím a urobím ju pre žiakov atraktívnejšou a uvoľnenejšou vďaka „karaoke“ systému.
Renata Majerová Učiteľka na ZŠ, Praha
Reference
Som dôchodkyňa. Angličtinu som študovala na strednej škole pred takmer päťdesiatimi rokmi štýlom – nabifľovať sa slovíčka a frázy typu: „Naša krava nadojila dvadsať litrov mlieka“. Obľuba aj úžitok minimálny.

Teraz to skúšam opäť a inak. Metóda IMITUM je príjemná, slová aj vety sú použiteľné v skutočných situáciách. Pokroky síce nerobím tak rýchlo ako mladší, ale pretože si čas aj dľžku učenia určujem sama, môžem postupovať vlastným tempom a nikoho nezdržujem.

Takže moje odporúčania: Seniori, namiesto sledovania nekonečných televíznych seriálov, skúste prevetrať mozgové závity učením Angličtiny bez bifľovania, môže sa vám hodiť pri cestovaní, sledovaní zaujímavostí zo sveta, alebo z nej budete mať jednoducho iba radosť.
Vladimíra Cyprová Dôchodkyňa, Jeseník
Reference
Som majiteľka piatich psov a jazdím s nimi už niekoľko rokov po výstavách na Slovensku, ale aj v zahraničí. Potrebujem sa teda dobre dohovoriť anglicky, aby som porozumela posudkom od rozhodcov a mohla napísať príspevok na Facebook, ktorý pochopí aj moja rodina v Maďarsku.

Vďaka tejto aplikácii sa môžem vo voľných chvíľach v angličtine zlepšovať a viac si tak užiť čas strávený na výstavách so svojimi známymi.

Stačí iba trochu chcieť a výsledok sa naozaj dostaví. So zárukou vrátenia peňazí nič neriskujete, tak prečo to neskúsiť.
Lenka Šedivá Rajhrad
Reference
Ako učiteľka angličtiny, teda cudzieho jazyka v Českej republike, som bola nadšená možnosťou podieľať sa na projekte Imitum.

Verím, že pomôže študentom angličtiny z celého sveta, ktorí potrebujú zlepšiť svoje schopnosti rozumieť a hovoriť, ale nie sú schopní stretávať sa s rodenými hovorcami alebo ísť do VB či USA, aby si precvičili angličtinu v reálnom prostredí.

Je to skvelé pre študentov, pre podnikateľov, ale napríklad aj pre mamičky na materskej, ktoré si chcú zlepšiť svoju angličtinu ...
M.A. Gabrielle Smith-Dluha Inštruktorka anglického jazyka, Olomouc
Reference
S jazykmi bojujem celý život a angličtinu som začal študovať až na strednej škole. Musel som z nej maturovať. Rovnako tak na vysokej škole som mal veľké problémy zvládnuť všetky skúšky (hlavne tie záverečné).

Kurz Angličtina bez bifľovania vo mne konečne po rokoch prebudil cit pre tento jazyk. Už asi po dvoch mesiacoch poctivého počúvania som cítil pokrok, ktorý ma motivoval začať pracovať ešte viac. Teraz som konečne schopný preložiť jednoduchšie články na internete, moja výslovnosť konečne znie anglicky a začal som v angličtine premýšľať.

Keďže sa mi ohromne rozšírila slovná zásoba slovíčok, ktoré už teraz nemusím zdľhavo loviť v pamäti, pri štúdiu gramatiky sa teraz môžem sústrediť iba na gramatiku a nie na slovíčka.
Bc. Martin Souček Zamestnanec cestovnej kancelárie, Praha
Reference
Ako mnoho ľudí, aj ja som večný začiatočník, ktorý sa nedostal ďalej ako po základnú gramatiku. Vždy to bolo bifľovanie naspamäť a takmer žiadne varianty použiteľné pre oblasť obchodu. Ako-tak som ako vedúca väčšej požičovne áut zvládla komunikáciu s klientmi.

Bohužiaľ, potom som angličtinu nepotrebovala a tak som pochopiteľne skoro všetko zabudla. Ani súkromná učiteľka mi veľmi nepomohla.

Teraz, v štyridsiatke som sa odhodlala začať odznova a musím uznať, že s vašou angličtinou je to radosť a efektívne strávený čas. Učiť sa môžem vtedy, kedy mi to starostlivosť o dieťa dovolí, takže odpadá odvolávanie vyučovacích hodín a cestovanie cez polku mesta. A pre mňa je prekvapivé tiež zistenie, že ma učenie angličtiny konečne baví! A prináša to aj efekt v podobe komunikácie s anglicky hovoriacimi ľuďmi, s ktorými som v kontakte na internete. Konečne nemusím toľko používať prekladač.
Kateřina Hrabalová Materská dovolenka, Ostrava-Zábřeh
Reference
Som na materskej dovolenke a s angličtinou bojujem už niekoľko rokov. Na internete ma zaujala upútavka na Angličtinu bez bifľovania, boli na ňu dobré recenzie a tiež záruka vrátenia peňazí v prípade neúspechu pri štúdiu. Snažím sa počúvať každý deň a moja výslovnosť aj počúvanie, s ktorými som mala veľký problém, sa zlepšili.

Tiež som rada, že sú tu všetky tvary nepravidelných slovies s ich výslovnosťou a tým pádom ju nemusím hľadať na internete, alebo v slovníku.

Na základe vlastnej kladnej skúsenosti s výučbou som zakúpila pre dcéry Angličtinu pre deti. Sú tu tvary slovesa „byť“ a „mať“ a tiež ich použitie vo vetách vo všetkých tvaroch, čo je super a tiež sú tu nepravidelné slovesá.

Dúfam, že moje deti budú mať pri tomto druhu štúdia anglického jazyka rovnaký úspech ako ja.
Blanka Šebestová, DiS. Materská dovolenka, Měrovice nad Hanou
Reference
Ku kurzu Angličtina bez bifľovania a metóde Imitum som mal od začiatku dôveru, pretože táto metóda je úplne prirodzená každému človeku. Práve takto sme sa všetci učili svoj materinský jazyk, a to preberaním jazykových schopností od svojich rodičov a najbližších. A to, že miliardy ľudí na svete plynule hovoria svojim materinským jazykom svedčí o tom, že táto forma štúdia je absolútne funkčná.

Ďalšou výhodou tohto štúdia je, že nemusím nikam dochádzať. Kurz si pustím, kedykoľvek mám chuť a náladu, takže môžem lekciu, alebo lekciám venovať práve toľko času, koľko práve mám.

Počúvanie rodených hovorcov, a to s účasťou lektora z VB a lektorky z USA, je skvelé pre štúdium rozdielností reči. Zvolené témy korešpondujú so súčasnosťou, ani tu nie je čo vytknúť.

Som skutočne veľmi spokojný, ako so samotnou výučbou – kurzami, tak aj s prístupom spoločnosti Kvintech solution ku klientovi. Nezostáva iné, ako popriať, nech sa darí aj v ďalších rokoch.
Zdeněk Nejedlý Technik, Praha

Všetky referencie