Novinky o Angličtině bez biflování

Novinky

Angličtina bez bifľovania / Novinky - aktuality

5 miliónov užívateľov

Na celom svete si už viac ako 6.000.000 užívateľov vyskúšalo výučbovú metodu Imitum.
Veľmi si ceníme vášho záujmu a ďakujeme za prejavenú dôveru. Aj naďalej sa budeme snažiť, aby sme vašu dôveru nesklamali a táto metóda sa aj v budúcnosti tešila vášmu záujmu.

3 000 stiahnutí eBooku

Náš eBook Ako sa naučiť anglicky za 1 rok? si stiahlo už viac ako 3 000 ľudí. Unikátnu publikáciu môžete zadarmo získať TU.

Oslavujeme, tak rozdávame zľavy!

K príležitosti 6 miliónov užívateľov metódy Imitum sme pripravili špeciálnu zľavovú akciu v podobe Kolesa šťastia. Vytočiť si môžete zľavu vo výške až 30%. Akcia končí 31. októbra 2016, preto neváhajte a točte.

Nová generácia výukového programu

Dňa 3. 6. 2016 sme do prevádzky uviedli ďalšiu verziu výukového programu Angličtina bez bifľovania. Úpravy vychádzajú z vašich námetov a prináša tieto užitočné novinky a vylepšenia:

 • štatistiky vášho štúdia
 • odznaky s dosiahnutými študijnými úspechmi
 • možnosť vyskúšať si demo ďalších kurzov
 • možnosť zakúpenia ďalších kurzov priamo v aplikácii
 • študijné tipy pre nových študentov
 • prehľadný smerovník na konci každej lekcie – kam ďalej
 • Veríme, že vám všetky tieto novinky spríjemnia štúdium a budú slúžiť ako vaša ďalšia študijná motivácia. Budeme rovnako radi za všetky vaše komentáre a pripomienky vedúce k ďalšiemu zlepšovaniu podoby výukového programu.

  Webová stránka Angličtina bez bifľovania

  Táto webová stránka vám prináša veľa zaujímavostí a noviniek súvisiacich s problematikou angličtiny, gramatických javov, významných dní a množstvo ďalších informácií okolo anglického jazyka.

  Referencia od Petra Martináka

  S angličtinou pomáhame aj známym osobnostiam. Pozrite sa na skúsenosti slávneho imitátora Petra Martináka s Angličtinou bez bifľovania.

  Martinovi sme pomohli získať lukratívnu zákazku od IBM. Ako môžeme pomôcť vám?

  Nové stránky s gramatikou

  Snažíme sa stále vytvárať nový obsah, aby ste na stránkách Angličtiny bez bifľovania našli veľa užitočných informacií o angličtine a zaujímavostiach okole nej.

  Zverejnili sme nový rozcestník týkajuce sa anglickej gramatiky. Zatiaľ obsahuje iba 4 základné témy, ale postupně ich bude přibúdať:

  • Anglické nepravidelné slovesá
  • Osobné zámená a sloveso byť
  • Privlastňovacie zámená
  • Anglická abeceda

  Napíšte nám, aké témy by ste tu radi našli. Kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese info@anglictina-bez-biflovania.sk nebo telefónnom čísle 270 005 525.

  Nájdite nás na Twitteri!

  Po už viac ako 2 tisícoch fanúšikoch na sociálne sietí Facebook, sme sa rozhodli zdieľať zaujímavý obsah o angličtine tiež na Twitteri . Veríme, že pre vás naše tweety budú prínosné a tešíme na prvý významný míľnik v počte followerov.

  Nájdete nás tu: https://twitter.com/AnglictinaBezB

  Európsky deň jazykov

  V sobotu 26. 9. 2015 prebehnú v niekoľkých mestách nielen Českej republiky rôzne akcie k príležitosti Európskeho dňa jazykov . Program zaisťujú európske kultúrne inštitúty združené v EUNIC, Zastúpenie Európskej komisie v Českej republike a ďalšie inštitúcie.

  Nie nadarmo sa hovorí "Koľko poznáš jazykov, toľkokrát si človekom." . Tak neváhajte a navštívte túto akciu v najbližšom meste, zasúťažte si a získajte viac informácií o jazykoch používaných po celom svete.

  Oficiálne stránky udalosti: http://edl.ecml.at/Home/tabid/1455/language/cs-CZ/Default.aspx.

  Vyzdvihnite si svoj špeciálny darček , ktorý sme pre vás k tomuto významnému dňu pripravili:
  https://www.anglictina-bez-biflovania.sk/evropsky-den-jazyku.

  Zoznam výhovoriek, prečo neviete anglicky

  Ďakujeme, že nám posielate vaše skúsenosti s výučbou anglického jazyka. Na základe tejto spätnej väzby sme pre vás pripravili špeciálnu stránku s najčastejšími výhovorkami, prečo sa ľudia môžu naučiť anglický jazyk . Pozrite sa na ich zoznam, treba vám nejaká výhovorka bude povedomá :)

  Prečo sa vám nedarí naučiť sa anglicky? Napíšte nám na email anglictina@anglictina-bez-biflovania.sk.

  Testovací portál už aj v ruštine

  Nezávislý testovací portál English Tests Online bol preložený do ďalšieho svetového jazyka - do ruštiny. Neváhajte a otestujte si svoje znalosti angličtiny. Úplne zadarmo a bez záväzkov.

  Snažíme sa stále vytvárať nový obsah. Ak sa zaregistrujete ako autor testov, môžete vytvárať vlastné testy vo zvolenom jazyku alebo kompletne v angličtine.

  Zlepšenie komunikácie so zákazníkmi

  Pre zlepšenie komunikácie so zákazníkmi a získanie spätnej väzby od používateľov kurzov Angličtina bez bifľovania sme do aplikácie vložili ankety , kde môžete uviesť, ako sa vám aplikácia páči a zároveň na seba nechať e-mail či telefón, ak chcete byť kontaktovaný. V opačnom prípade je anketa úplne anonymná.

  Novo tiež na webe nájdete okno pre chat , ktoré slúži pre vaše aktuálne otázky. Počas pracovnej doby je služba online, v offline režime nám automaticky dorazí e-mail, na ktorý odpovieme v najbližšej možnej dobe.

  Testovací portál pre Slovákov i rodených hovorcov

  Spustili sme slovenských a anglickú verziu testovacieho portálu English Tests Online . Tento nekomerčný projekt tak teraz môže poslúžiť aj našim susedom a rodeným hovorcom vyučujúcim angličtinu v Českej republike alebo na Slovensku.

  5 miliónov užívateľov

  Na celom svete si už viac ako 5.000.000 užívateľov vyskúšalo výučbovú metodu Imitum.
  Veľmi si ceníme vášho záujmu a ďakujeme za prejavenú dôveru. Aj naďalej sa budeme snažiť, aby sme vašu dôveru nesklamali a táto metóda sa aj v budúcnosti tešila vášmu záujmu.

  Účasť na konferencii DATA reštart

  Komunikačná agentúra Medio Interactive tento rok prvýkrát organizovala okrem už známe konferencie SEO reštart tiež konferenciu DATA restart. Získali sme veľa nových informácií a zaujímavých skúseností ohľadom zbieranie a vyhodnocovanie dát a budeme sa ich snažiť využiť hlavne k vašej spokojnosti.

  Podpora športových aktivít v regióne

  Tento rok sme sa už druhýkrát stali hrdými sponzormi regionálnych pretekov v letnom biatlone. Najlepší pretekári z žiackych, dorasteneckých a dospelých kategórií v závodu vo Zdětíně u Prostějova obdržali poukazy na kurzy v celkovej hodnote 30 000 Kč.

  Metoda Imitum sponzoruje závody v letním biatlonu Metoda Imitum sponzoruje závody v letním biatlonu

  Vyberte si kurz na základe testu

  V rámci nekomerčného projektu English Tests Online sme pre vás pripravili testy obsahujúce ukážky zo všetkých kurzov založených na výučbové metóde Imitum. Máte tak možnosť otestovať svoje vedomosti z danej oblasti / obsahu kurzu a na základe výsledkov sa rozhodnúť, ktorý kurz je pre vás ten vhodný.

  Angličtina - bežná konverzácia - spustiť test
  Obchodná angličtina - spustiť test
  Angličtina pre deti – diel 1. - spustiť test
  Angličtina pre deti – diel 2. - spustiť test
  Nepravidelné slovesá - spustiť test

  1 000 fanúšikov na Facebooku

  Na Facebookovej stránke Angličtiny bez biflování, kde sa snažíme pre komunitu zaujímajúcich sa o angličtinu zhromažďovať zaujímavé informácie o tomto cudzom jazyku, máme už viac ako 1 000 fanúšikov. Veľmi ďakujeme za vašu priazeň a dúfame, že aj do budúcnosti pre vás bude nami vytváraný a nájdený obsah užitočný.

  Ospravedlnenie za nedostupnosť aplikácie

  Všetkým našim zákazníkom by sme sa chceli úprimne ospravedlniť za nedostupnosť aplikácie, ku ktorej došlo za posledné dva týždne už trikrát. Jednalo sa o neočakávané a vopred nepredvídateľnej výpadky servera, ktoré sme nemohli ovplyvniť. Vždy sme podnikli, čo bolo v našich silách, aby bola chyba čo najskôr napravená.

  Na základe týchto skutočností sme podnikli všetky dostupné opatrenia, aby sa táto situácia už neopakovala.

  Ešte raz sa vám za spôsobené ťažkosti ospravedlňujeme a prajeme vám veľa úspechov v štúdiu anglického jazyka.

  Vsetínsky Barcamp 2015

  Členovia tímu Imitum sa stále vzdelávajú, sledujú najnovšie trendy a snaží sa zlepšovať svoje služby o komunikáciu so zákazníkmi. Preto si ani tento rok nenechali ujsť Vsetínsky Barcamp , ktorý sa už druhýkrát konal v Zlíne v Baťovom inštitútu 14/15.

  Maturitné testy z angličtiny

  Chystáte sa tento rok k maturitnej skúške z angličtiny? Tak to pre vás máme vynikajúcu správu. V spolupráci s Centrom pre zisťovanie výsledkov vzdelávania (CERMAT) sme previedli oficiálne maturitné testy do digitálnej podoby, vďaka ktorej si môžete maturitu vyskúšať na nečisto.

  Produktové videá a ukážka z aplikácie

  Na webové stránky jednotlivých kurzov sme umiestnili produktové videá, ktorá slúži k tomu, aby ste sa rýchlo oboznámili s tým, ako jednotlivé kurzy vyzerajú a pre akú cieľovú skupinu sú určené. Na stránke “Kurz na zkoušku” tiež nájdete ukážku z aplikácie a na stránke venovanej metódě Imitum je novo video s jednoduchým vysvetlením princípu danej výukové metódy.

  PF 2015

  Všetkým zákazníkom, partnerom, spolupracovníkom a priaznivcom prajeme všetko najlepšie do nového roka.

  PF 2015

  Nový web a nové karaoke

  Spustili sme novú webovú prezentáciu všetkých kurzov založených na výučbové metódě Imitum. Nájdete tu teda Angličtinu bez bifľovania - bežnú konverzáciu, Obchodnú angličtinu a Angličtinu pre deti. Ďalej máte už k dispozícii aj novú výučbovú aplikáciu, kde vidíte zoznam všetkých viet v jednotlivých lekciách a prehrávania môžete ovládať pomocou klávesnice. Už nie je nutné mať nainštalovaný doplnok Microsoft Silverlight a aplikáciu si môžete pustiť si na svojom smartfóne alebo tablete.

  Testovací portál English Tests Online

  Spustili sme nekomerčný web s anglickými testy English Tests Online. Môžete sa zaregistrovať ako žák a otestovať svoje vedomosti z jednotlivých gramatických oblastí, ako učiteľ, vytvoriť si triedu a naplánovať jej test, alebo ako autor, kedy máte možnosť vytvárať vlastné testy len pre seba alebo pre širokú verejnosť. Všetky služby na tomto portále sú úplne zadarmo.

  Nové ilustrácie v kurzoch pre deti

  Kurzy angličtiny pre deti teraz obsahujú nové ilustrácie, ktoré lepšie odrážajú obsah jednotlivých lekcií a pomáhajú tak deťom si lepšie zapamätať nové slovíčka a vety a spojiť si danú situáciu s konkrétnym vyobrazením.
  Pri učení tak používajú logickú pamäť, ktorá uchováva informácie dlhšie as narastajúcim vekom sa zlepšuje.

  Sponzorstvo RUFA Šport Teamu

  Výučbová metóda Imitum je už štvrtým rokom hrdým sponzorom slovenského RUFA Šport Teamu, ktorý na XXI. Rally Prešov už tretíkrát v rade získal 1. miesto . Gratulujeme!

  Nová stránka na Facebooku

  Spustili sme novú stránku na Facebooku s názvom Angličtina bez biflování, kde budeme zhromažďovať zaujímavé informácie o angličtine a efektívnej metóde výučby. Teraz si s nami môžete aj zasúťažiť o kurzy angličtiny v hodnote 20 000 Kč!

  4 milióny užívateľov

  Počet užívateľov , ktorí na celom svete vyskúšali metódu Imitum, už prekročil 4 milióny ! Ďakujeme za vašu dôveru.

  Vsetínsky Barcamp 2014

  Tím Imitum sa stále vzdeláva a sleduje aj najnovšie trendy v oblasti internetového marketingu a komunikácie so zákazníkmi. Preto sme nemohli chýbať na vyhlásenom vsetínskom barcampe , ktorý sa tento rok po prvý raz konal v Zlíne v Baťovom inštitútu.