Referencie na Angličtinu bez bifľovania metódou Imitum

Referencie o angličtině metódou Imitum

Angličtina bez bifľovania / Referencie / Referencie - vše
Reference
Mala som možnosť pomocou skúšobnej doby overiť ako funguje metóda Imitum. Ako učiteľka angličtiny skláňam klobúk dolu pred inovatívnou, efektívnou metódou.

Pokladám ju ako výborný doplnok ku klasickej výučbe, hlavne pre samoukov, samozrejme učiteľ s tým môže ešte zvýšiť efektivitu jazyka - hlavne "fluency", tj. plynulosť vnímania jazyka a následne možnosť posluchu s porozumením, čítania s porozumením a hlavne učiaci sa je pripravený na rozprávanie v skutočnom jazykovom prostredí rodilých hovoriacich.

Absorbuje nenásilne aj kultúru krajiny, návyky rečové a správania sa v rôznych skutočných situáciách. Vysoká kvalita. Budem odporúčať svojim žiakom. Dostane JAZYK DO AKTÍVNEJ POLOHY. Super.
Mgr. Gabriela Šímová Učiteľka ANJ, Siladice (okres Hlohovec, SK)
Reference
Tento produkt je skvelým doplnkom každého žiaka či študenta, ktorý nemá príležitosť komunikácia s rodeným hovorcom, čo je v dnešnej dobe bohužiaľ prípad mnohých škôl.

Okrem nácviku počúvania (= kontrola porozumenia), zlepšenie vlastnej výslovnosti jednotlivých slov aj intonácie viet (oznamovacích, opytovacích, rozkazovacích i zvolacích), ponúka program prirodzené rozširovanie slovnej zásoby, ktorým sa potom dá "blysnúť" pri štandardné výučbe.

Za seba môžem povedať, že program rozhodne využijem pre svojich žiakov. Teším sa, že svoju výučbu obohatíte a urobiť pre žiakov atraktívnejšie a uvoľnenejšie vďaka "karaoke" systému.
Renata Majerová Učiteľka na ZŠ, Praha
Reference
Je to veľmi dobrá aplikácia. Páči sa mi hlasové nahrávky, pretože sme predtým túto možnosť pri výučbe nemali. Navyše sme sa učili frázy typu: "Prepáčte, váš dáždnik som vzal omylom." alebo "Môžem si nechať prežehliť nohavice v tomto hoteli prosim? ".

A to sme nemali ani šancu túto angličtinu použiť, pretože do zahraničia sa dostal málokto. A kto chcel musel emigrovať. A to bolo nebezpečné. Preto som vám vďačná za každú takúto aplikáciu.
Mgr. Anna Stavělová Hudobníčka
Reference
Mojím cieľom bolo naučiť sa angličtinu na takej úrovni, aby som mohla cestovať. Po ročnom kurze pre začiatočníkov, ktorý prebiehal ako v každej veľkej jazykovej škole, som chcela tieto novo nadobudnuté vedomosti vyskúšať na rodených hovorcov v Anglicku. A ouha, nerozumela som nič - iná intonácia, iná výslovnosť, iná rýchlosť rozprávanie, než na čo som bola z kurzu zvyknutá. V škole a kurzoch som sa naučila len malú slovnú zásobu a základnú gramatiku.

S angličtinou metódou Imitum to bolo iné. Už pri prvom počúvaní spolu s čítaním doslovného prekladu som si ľahko predstavila danú situáciu vo svojom materinskom jazyku. Postupne som si potom dané obrazy, vône a situácia spojila s anglickými vetami od rodených hovorcov. Teraz sa angličtinu metódou Imitum učím štvrtým mesiacom a mojej pokroky sú už počuť.

Touto metódou sa angličtina dostáva ľahko do môjho vedomia. Ďaleko viac rozumiem a rýchlejšie reagujem pri rozhovore. Určite odporúčam pre príjemne strávené a jednoduché učenie.
Daniela Poláková Cestovateľka, Dačice
Reference
Táto metóda vzdelávania ma ohromila. Vzhľadom k tomu, ze som "Husákovo dieťa" a v škole som mal chvíľu Ruštinu, Nemčinu a následne Angličtinu, viem od každého kúsok.

Trávim veľa času sedením v aute, vyskúšal som mnoho nahrávok typu "Angličtina do auta", avšak až s touto výučbou som dosiahol značný pokrok. Mám veľa detí, teda vyšetriť voľný čas na vzdelávanie sa rovná sci-fi a táto forma výučby zaujala aj moje deti. :-)
Lubomír Kopecký Sales executive, Praha
Reference
Ako učiteľka angličtiny, teda cudzieho jazyka v Českej republike, som bola nadšená možnosťou podieľať sa na projekte Cool English (angličtiny založené na výučbové metóde Imitum).

Verím, že pomôže študentom angličtiny z celého sveta, ktorí potrebujú zlepšiť svoje schopnosti rozumieť a hovoriť, ale nie sú schopní stretávať sa s rodenými hovorcami alebo ísť do UK alebo USA, aby si precvičili angličtinu v reálnom prostredí.

Je to skvelé pre študentov, pre podnikateľov, ale napríklad aj pre mamičky na materskej, ktoré si chcú zlepšiť svoju angličtinu…
M.A. Gabrielle Smith-Dluha Inštruktorka anglického jazyka, Olomouc
Reference
Online výučba angličtiny metódou Imitum je vhodná pre všetkých večných študentov, ktorí už zvládli základy jazyka, ale ďalší klasický spôsob výučby im nevyhovuje. Online učenie je ľahké a zábavné, prirodzené a účinné.

Osobne som sa do neho pustil pred cestou do Anglicka, kde som pri komunikácii s mnohými cudzími ľuďmi zistil, že si s nimi bez väčších ťažkostí rozumiem. Tento zázrak a prelom nastal po pol roku intenzívneho online počúvania s opakovaním. Pretože sa do Anglicka chystám znovu, budem metódu Imitum využívať aj naďalej.

Vety nahovorené rodeným hovorcom nemožno nahradiť bifľovaním slovíčok a gramatiky. Metódu Imitum nemôžem než doporučiť.
Petr Šafarčík Opava
Reference
Som na materskej dovolenke a s angličtinou bojujem už niekoľko rokov. Na internete ma zaujala upútavka na Angličtinu bez bifľovania, boli na ňu dobré recenzie a tiež záruka na vrátenie peňazí v prípade neúspechu pri štúdiu. Snažím sa počúvať každý deň a naozaj sa má výslovnosť a počúvanie, s ktorým som mala veľký problém, zlepšili.

Tiež som rada, že sú tu všetky tvary nepravidelných slovies s ich výslovnosťou a tým pádom ju nemusím hľadať na internete alebo v slovníku.

Na základe vlastnej pozitívne skúsenosti s výučbou som zakúpila pre moje dcéry Angličtinu pre deti. Sú tu tvary slovesa "byť" a "mať" a tiež ich použitie vo vetách vo všetkých tvaroch, čo je super, a tiež sú tu nepravidelné slovesá.

Dúfam, že moje deti budú mať pri tomto druhu štúdia anglického jazyka úspech rovnako ako ja.
Blanka Šebestová, DiS. Materská dovolenka, Měrovice nad Hanou
Reference
Som dôchodkyňa. Angličtinu som študovala na strednej škole pred takmer päťdesiatimi lety štýlom - bifľovať slovíčka a frázy typu: “ Naše krava nadojila dvadsať litrov mlieka“. Obľuba aj úžitok minimálne.

Teraz to skúšam znova a inak. Metóda IMITUM je príjemná, slová i vety sú použiteľné v skutočných situáciách. Pokroky síce nerobím tak rýchlo ako mladší, ale pretože si čas aj dľžku učenia určujem sama, môžem postupovať vlastným tempom a nikoho nezdržujem.

Takže moje odporúčanie: Seniori, namiesto sledovania nekonečných televíznych seriálov, skúste prevetrať mozgové závity učením angličtiny bez bifľovania, môže sa vám hodiť pri cestovaní, sledovanie zaujímavostí zo sveta, alebo z nej budete mať jednoducho len radosť.
Vladimíra Cyprová Dôchodkyňa, Jeseník
Reference
S jazykmi bojujem celý život a angličtinu som začal študovať až na strednej škole. Musel som z nej maturovať. Rovnako tak na vysokej škole som mal veľké problémy zvládnuť všetky skúšky (obzvlášť tie záverečné).

Kurz Angličtina bez bifľovania vo mne konečne po rokoch prebudil cit pre tento jazyk. Už asi po dvoch mesiacoch poctivého počúvania som cítil pokrok, ktorý ma motivoval začať pracovať ešte viac. Teraz som konečne schopný preložiť jednoduchšie články na internete, moje výslovnosť konečne znie anglicky a začal som v angličtine premýšľať.

Keďže sa mi ohromne rozšírila slovná zásoba slovíčok, ktoré už teraz nemusím dlho hľadať v pamäti, pri štúdiu gramatiky sa teraz môžem sústrediť skutočne len na gramatiku a nie na slovíčka.

Mrzí ma len, že som sa k tejto metóde nedostal skôr. Školské metódy mi nikdy nevyhovovali a učebnice nebavili. Až s Angličtinou bez bifľovania som k tomuto jazyku získal naozaj vzťah.
Bc. Martin Souček Zamestnanec cestovnej kancelárie, Praha
Reference
Metóda Imitum je pre mňa jedinečný spôsob výučby angličtiny a udržiavanie jazyka v kondícii. Tým, že človek súčasne počuje aj vidí hovorený text na obrazovke, vníma jazyk viac zmyslami zároveň, a tak vstrebáva angličtinu oveľa rýchlejšie ako inými metódami výučby.

Navyše je tu možnosť si akúkoľvek ťažšiu vietu ľubovoľne krát prehrať a zopakovať, dokonca aj rýchlosť si môžete zvoliť podľa svojich potrieb.

Týmto opakovaním sa slovné obraty dostávajú hlboko pod kožu úplne prirodzenou formou a bez nejakého bifľovania. Metóda Imitum je úžasný spôsob ako sa jazyka naučiť a natrvalo si ho udržať.
Ludmila Mendlíková Administratívna pracovníčka, Brno
Reference
Ako mnoho ľudí som aj ja večný začiatočník, ktorý sa nedostal ďalej, než k základnej gramatike. Vždy to bolo bifľovanie naspamäť a takmer žiadne varianty použiteľné pre obchodné sféru. Ako-tak som zvládla komunikáciu s klientmi ako vedúca väčšie autopožičovne.

Bohužiaľ potom som angličtinu nepotrebovala, a tak som pochopiteľne skoro všetko zabudla. Ani súkromná učiteľka mi moc nepomohla.

Teraz v štyridsiatich rokoch som sa odhodlala znovu začať a musím uznať, že s vašou angličtinou je to radosť a hlavne efektívne strávený čas. Učiť sa môžem, kedy mi to starostlivosť o batoľa dovolia, tak že odpadá odvolávanie vyučovacích hodín a dochádzanie cez pol mesta. A pre mňa je prekvapivé zistenie, že ma učenie sa angličtiny konečne baví! A prináša to aj efekt v podobe komunikácie s anglicky hovoriacimi ľuďmi, s ktorými som na internete v kontakte. Konečne nemusím toľko používať prekladač.
Kateřina Hrabalová Materská dovolenka, Ostrava-Zábřeh
Reference
Ku kurzu Angličtina bez bifľovania a metóde Imitum som od začiatku pojal dôveru, pretože táto metóda je úplne prirodzená každému človeku, pretože práve takto sme sa my všetci učili každý svoju reč, a to preberaním jazykových zručností od svojich rodičov a najbližších… A to, že miliardy ľudí na svete plynule hovoria svojím materinským jazykom svedčí o tom, že táto forma štúdia je plne funkčná.

Ďalšou výhodou tohto štúdia je, že nemusím nikam dochádzať. Kurz si spustím kedykoľvek mám chuť a náladu, môžem lekciu alebo lekciám venovať práve toľko času, koľko v tej chvíli mám.

Počúvanie rodených hovorcov, a to s účasťou lektora z GB a lektorky z USA, je skvelý pre štúdium rozdielnosti reči. Zvolené témy korešpondujú so súčasnou dobou, ani tu nemožno nič vytknúť.

Som naozaj veľmi spokojný ako sa samotnou výučbou - kurzy, tak aj s prístupom spoločnosti Kvintech ku klientovi. Nezostáva než popriať nech sa darí aj v ďalších rokoch.
Zdeněk Nejedlý Technik, Praha
Reference
Som majiteľka piatich psov a jazdím s nimi už niekoľko rokov po výstavách v Českej republike, ale aj zahraničia. Potrebujem sa teda dobre dohovoriť anglicky, aby som si rozumela správam od rozhodcov a mohla napísať príspevok na Facebook, ktorý pochopí aj moja rodina v Maďarsku.

Vďaka tejto aplikácii sa môžem vo voľných chvíľach v angličtine zlepšovať a viac si tak užiť čas strávený na výstavách so svojimi známymi.

Stačí len trochu chcieť a výsledok sa naozaj dostaví. So zárukou vrátenia peňazí nič neriskujete, tak prečo to neskúsiť.
Lenka Šedivá Rajhrad
Reference
Denne síce komunikujem v angličtine, ale veľa kolegov je z rôznych neanglicky hovoriacich krajín, takže som sa potreboval zdokonaliť aj v komunikácii s rodeným hovorcom.

Na Angličtine bez bifľovania jednoznačne oceňujem americkú a anglickú výslovnosť. Do budúcnosti by sa mi páčila možnosť vybrať si z ešte viac hlasov, eventuálne rozhovor s lektorom napr. po Skypu.
Mgr. Ladislav Zezula Systémový programátor, Brno
Reference
Táto forma anglického jazyka sa mi veľmi páči pre jej časovú nezávislosť, veľký výber rôznych kurzu, možnosť opakovania prehrávania a výberu z viacerých hlasov či rýchlostí.

Je to jednoduché a príjemné študovanie kedykoľvek a kdekoľvek. Púšťam si angličtinu Imitum tiež do slúchadiel pri práci alebo sledovaní televízie jako kulisu. Děkuji za Imitum. Bola to skvelá voľba, ktorú môžem len odporučiť.
Zlatuše Vojáčková Hodonín
Reference
Veľmi dobrý program s iným a ojedinelým prístupom k výučbe angličtiny. Ak vydržíte, tak prvé výsledky uvidíte dosť skoro, rovnako ako veľmi rýchlo začne rozoznávať anglické slová používané rodeným hovorcom. Tiež reálnej situácie v rozhovoroch veľmi pomôžu pri učení.

Veľkou výhodou je, že môžete preskakovať lekcie. Program nie je náročný na systém aj na slabších prístrojoch beží plynulo. Rýchlosť učenia a jednoduchosť používania ho predurčuje širokému spektru užívateľov. A ak niečo neviete nastaviť, je tu pre vás technická podpora, ktorá so všetkým pomôže (vlastná skúsenosť).

Odporúčam a osobne používam, pretože autor nesľubuje nič nereálneho.
Tomáš Šindelek Vedúci šport obchodu, Ostrava
Reference
Angličtinu som mala na škole, ale nikdy som ju nevyužila v praxi, a preto som veľa vecí zabudla. Teraz som na materskej dovolenke a potom budem zháňať nové miesto.

Na tomto type výučby mi vyhovuje časová nezávislosť a jednoduchosť študovania. Už prvých pár porozumenia mi pomohlo lepšie porozumieť hovorenému slovu. Skôr som sa vždy sama hovoriť bála, ale postupne, vďaka Angličtine bez bifľovania, zo mňa ostych opadol.

Som istejšie vo výslovnosti a mám aj väčšiu slovnú zásobu. Teraz sa cítim lepšie pripravená na prijímacie pohovory.
Věra Jelínková Materská dovolenka, Prostějov
Reference
Pracujem ako recepčná v hoteli v Prahe, a pretože mám nepravidelné smeny, nemôžem chodiť na kurzy angličtiny. Metóda Imitum bola pre mňa jediné riešenie, ako sa v anglickom jazyku zdokonaliť. To som naozaj potrebovala, pretože niektorí hostia hovorí veľa rýchlo, a potom to telefonovanie!

Spočiatku som len počúvala, neskôr som začala s napodobňovaním rodených hovorcov. Výsledok ma prekvapil: ďaleko lepšie rozumiem, ľahšie a rýchlejšie odpovedám, mám širšiu slovnú zásobu a lepšiu výslovnosť.

Tento spôsob výučby môžem každému odporučiť, pretože je to jednoduché a efektívne
Vladimíra Černíková Recepčná v hoteli, Praha
Reference
Naozaj ďakujem za vašu angličtinu! Keď som si ju kupoval, mal som obavu, či táto metóda bude naozaj fungovať, pretože „naozaj fungujúcich“ metód som už zažil a vyskúšal veľké množstvo.

Vo svojom časovo zaneprázdnení nemám čas chodiť ani do jazykového kurzu. Preto som hľadal vhodné riešenie dostupné na internete. Navyše cena je v prepočte na mesiace veľmi príjemná. Na Angličtine bez bifľovania si najviac cením, že som prišiel do kontaktu s anglickou aj americkou výslovnosťou od rodeného hovorcu.

Nebolo to na začiatku jednoduché, ale za 8 mesiacov učenie môžem zodpovedne povedať, že viem vysloviť veľké množstvo slovíčok a že plne rozumiem rodenému hovorcovi. Takýto posun som nikdy v žiadnom kurzu nezažil. Ešte raz ďakujem!
Radek Beran Olomouc
Reference
Skvelý program, ktorý používam k výučbe angličtiny. Rozhovory sú nastavené podľa reálnych situácií a dialógy sú skvele vypracované. Pomohli mi pri riešení problémov v hoteli na dovolenke, takže to nie je len výučbový program, ale navyše frázy využijete v zahraničí ako pomoc pri riešení problémov a môžem si ho pustiť aj na telefóne, tzn. kedykoľvek pripravený na použitie.

Neváhajte, je to jedinečný pomocník, s ktorým neurobíte chybu.
Kateřina Koláčková Predavačka, Ostrava
Reference
Aplikácia sa mi veľmi páči a metóda je pre môj spôsob štúdia jazyka účinná a robustná.

Jediné, čo by mi osobne pomohlo a myslím, že aj celej aplikácii prospelo, je funkcia na označenie len tých slovies či viet, s ktorými má najväčší problém na zapamätanie. Následne by som si mohol prehrávať len takto označený výber slov alebo viet.

Púšťam si ju pri práci a, aj keď sa na ňu niekedy vyložene nesústredím, beží v pozadí a výslovnosť i význam viet sa mi ukladá v pamäti.
Pavel Hunger Intradenní trader, Ostrava